انتشارات سازمان ربع رشیدی

انتشارات ربع رشیدی در سال ۱۴۰۲ فعالیت خود را آغاز کرده است، و در همین مدت زمان کوتاه کتابهای ارزشمندی در اختیار دوست داران حوزه فناوری قرار داده است.

کتاب های سازمان ربع رشیدی

b3
کتاب “معجزه گفت‌وگو” اثر سوزان هیتلر
کتاب “معجزه گفت‌وگو: راز دستیابی به زندگی مشترک عاشقانه و مستحکم” اثر سوزان هیتلر، یک راهنمای عملی و مفید برای افرادی است که به دنبال ایجاد رابطه‌ای سالم و موفق با شریک زندگی خود هستند. در این کتاب، نویسنده به بررسی اصول اساسی و راهکارهایی می‌پردازد که برای دستیابی به یک رابطه عاشقانه، پایدار و موفق لازم است.
b2
کتاب “شش ستون عزت نفس”
آشفتگی‌های عصر ما به شخصیت‌های توانمندی نیاز دارد که آشکارا از حس هویت، شایستگی و ارزش برخوردار باشند. ثباتی را که نمی‌توانیم در جهان بیابیم، باید در درون خود ایجاد کنیم. مواجهه با زندگی با داشتن عزت‌نفس پایین یک ضعف جدی به‌شمار می‌رود.

گزارش فعالیت های سازمان ربع رشیدی

IMG_1985
گزارش فعالیت تستی
خلاصه گزارش فعالیت تستی لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ
IMG_1985
گزارش فعالیت تستی
خلاصه گزارش فعالیت تستی لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ

سازمان ربع رشیدی در خبرها

638026564029192234
رینواسکیل رویداد مهارت آموزی با اولویت اشتغال دانش بنیان

نصر: رینواسکیل رویداد مهارت آموزی با اولویت اشتغال دانش بنیان با حضور معاون تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، مشاور معاونت امور تعاون و رئیس مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران، مدیران دستگاه های اجرایی و مراکز نوآوری در مرکز فنی و حرفه ای شماره 3 تبریز برگزار شد. عکس ها از امیرعلی نجار کریمی

سازمان ربع رشیدی در نشریات

IMG_1979
سازمان ربع رشیدی در نشریات تست

تست متن لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.