رویداد رینوتکس 2023

به اطلاع کلیه صاحبان ایده، نوآوران، فناوران، شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، سرمایه‌گذاران، مراکز ارائه‌دهنده خدمات تجاری‌سازی و مشاوره کسب و کار، سازمان‌ها و نهادهای حمایتی در سراسر کشور می‌رساند یازدهمین دوره رینوتکس، بزرگترین رویداد تجاری‌سازی نوآوری‌ها و فناوری‌ها از تاریخ 14 الی 17 آذر ماه 1402 در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه در 5 بخش: ایده‌های فناورانه (طرح استارتاپی)، توسعه و تجاری‌سازی، فروش محصولات و خدمات دانش‌بنیان، خدمات تجاری‌سازی و مشاوره (ویژه شرکت‌ها، سازمان‌ها و نهادهای خدماتی و حمایتی) و ارائه نیازمندی‌های فناورانه برگزار می‌شود.

زون‌بندی رینوتکس یازدهم به صورت تخصصی و کاربردی شامل زون‌های: خودرو و حمل و نقل، صنایع دفاعی، صنایع خلاق و فرهنگی، شهر هوشمند، نفت و گاز و انرژی، لوازم خانگی، سلامت و بهداشت، صنایع غذایی و کشاورزی و دامپروری، محیط زیست و آب، سرمایه‌گذاری و تجاری‌سازی، صنایع معدنی و مصالح ساختمانی و نوآوری و فناوری‌های آینده است.

علاقمندان جهت ثبت‌نام در رینوتکس و آگاهی از ضوابط و شرایط حضور در نمایشگاه، جشنواره‌ها و رویدادها از 1 الی 30 آبان 1402 به آدرس سامانه www.rinotex.ir مراجعه کنند.