کتاب های سازمان ربع رشیدی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

b3
کتاب “معجزه گفت‌وگو” اثر سوزان هیتلر
کتاب “معجزه گفت‌وگو: راز دستیابی به زندگی مشترک عاشقانه و مستحکم” اثر سوزان هیتلر، یک راهنمای عملی و مفید برای افرادی است که به دنبال ایجاد رابطه‌ای سالم و موفق با شریک زندگی خود هستند. در این کتاب، نویسنده به بررسی اصول اساسی و راهکارهایی می‌پردازد که برای دستیابی به یک رابطه عاشقانه، پایدار و موفق لازم است.
b2
کتاب “شش ستون عزت نفس”
آشفتگی‌های عصر ما به شخصیت‌های توانمندی نیاز دارد که آشکارا از حس هویت، شایستگی و ارزش برخوردار باشند. ثباتی را که نمی‌توانیم در جهان بیابیم، باید در درون خود ایجاد کنیم. مواجهه با زندگی با داشتن عزت‌نفس پایین یک ضعف جدی به‌شمار می‌رود.
b1
کتاب اثر مرکب
کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی نویسنده و سخنران محبوب و موفق آمریکایی است که هم ناشر و دبیرتحریریه مجله موفقیت در آمریکاست و با صدها فرد و کارآفرین موفق آمریکایی گفتگو کرده و هم با راه اندازی شبکه های تلویزیونی در زمینه موفقیت و اثرگذاری فراوان در این حوزه و راه اندازی شرکتها و مجموعه های مختلف و مشاوره به مجموعه های متعدد توانسته به عنوان یکی از کارآفرینان مطرح و موفق در سطح دنیا به شمار رود. کتاب صوتی قطار سرعت به سوی ثروت، اثر دیگری از این نویسنده است